MAATTABEL
Onderstaande maattabel is een richtlijn. Afmetingen en maten kunnen echter per fabrikant, merk en vorm verschillen. Aarzel zeker niet ons te contacteren mocht je nog vragen hebben hier omtrent.
Maat5056626874808692
Leeftijd0 m1-3 m3-8 m6-9 m9-12 m12-15 m15-18 m18-24 m
Lengte (cm)…-5051-5657-6263-6869-7475-8081-8687-92
Maat98104110116122128134140
Leeftijd2-3 jaar3-4 jaar4-5 jaar5-6 jaar6-7 jaar7-8 jaar8-9 jaar9-10 jaar
Lengte93-9899-104105-110111-116117-122123-128129-134135-140
Maat146152158164170176
Leeftijd10-11jaar11-12 jaar12-13 jaar13-14 jaar15 jaar16 jaar
Lengte141-146147-152153-158159-164165-170171-176
Maat16171819202122
Lengte (cm)9.710.41111.512.31313.7
        
Maat23242526272829
Lengte (cm)14.314.915.516.216.817.418.1
        
Maat30313233343536
Lengte (cm)18.719.420.120.721.42222.5
        
Taille37383940414243
Lengte (cm)23.423.824.625.125.826.527.1

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
SUBSCRIBE NOW
Schrijf je in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de laatste nieuwtjes en acties. Tevens geniet je van 10% korting op je eerstvolgende aankoop.
    INSCHRIJVEN
    ik ga akkoord met de algemene voorwaarden